Parça Deri Alanlar Suni Deri Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Sentetik Deri Türleri

Sentetik olarak hazırlanmış deri nihai ürün hazır olmadan önce pek çok uygulamanın geçmesi gerekmektedir. Sentetik deri imal edilebileceği birçok süreçler vardır . == HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.Bunun hazırlanması için en yaygın olarak kullanılan yöntemlerden bazıları aşağıda verilmiştir .

Plastikten yapılmış sentetik deri , en yaygın olarak üretilen ve kullanılan türlerinden biridir. Deri , bu tür hazırlanmasında , bir kumaş plastik bir kaplama ile kaplıdır. Bu parlak deribir görünüm alır . Plastik deri hakiki deri için çok dayanıklı bir seçenektir . Saf deri aksine , deri bu tür solmaz . Bu da oldukça güçlü ve dayanıklı . Bununla birlikte, giysilerde kullanım için uygun olmayan hale , aynı zamanda kolay ve kuru kolayca temizlenebilir veya yıkanamaz çok deri değildir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Poromerik deri onun hazırlanmasında plastik deri oldukça benzer . Görünüyor ve hakiki deri gibi hissediyor biri ile gelip , farklı sentetik kumaşların bir birleşimi. Bir polyester HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizkumaş tabakası üzerine kaplandığı bir poliüretan tabakası içerir. Nihai ürün, gözenekli ve buna parlak bir parlaklık bulunur. Bu sadece Ayrıca gerçek deri ve gibi , bu son derece nefes alabilir kumaş , çok dayanıklıdır . Dolayısıyla vb bot gibi ürün ondan yapılabilir .

Suni deri . Deri plastik ve kumaş kullanan sentetik deri , başka bir türüdür . Bununla birlikte, bu durumda , kumaş bir doğal ya da sentetik bir ya olabilir . Bu çok güçlü ve çok az veya hiç bakım gerektirir . Gerçek deri karşıt olarak , ya kolayca solmaz . Çok yaygın olarak bugün araçlarda kullanılır . Daha önce, kitap ciltleme ve kameralar için kullanılmıştır . Deri gözenekli değildir ve bu nedenle , hiçbir hava geçebilen . Bu terkumaş terk izin vermez Bu aynı zamanda , giyim kullanım için elverişsiz hale getirir . Bu toplanan alır vecilde ciddi zarar verebilir .

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın