Parça Gabardin Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Gabardin Kumaş Alanlar. Konfor: Yün mükemmel bir yalıtkandır. Bu liflerin içinde hala ölü hava yakalayarak vücuda yakın ısıyı tutar. Belli bir ölçüde, yün, su itici olarak kabul edilir. Bu tür dökülmeleri, gabardin kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizhafif yağmur veya kar olarak küçük miktarlarda sıvı, yüzeyde kalmak veya ucuz kumaş kapalı çalışacak. Yün kumaşlar da terleme ve ne zaman soğutucu sıcak olduğunda takan kurutma makinesi tutarak, ciltten nemi fitil.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Gabardin Kumaş Alanlar. Bakım: Yün kumaş giysiler kolayca toprak yok ve kolayca gres ve yağlar tarafından fark edilmez. Bu özellikler her kullanımdan sonra yün giysiler temizlemek için ihtiyacı azaltır. Çoğu yün parça kumaş alan  giysiler için önerilen bakım ancak teknolojinin fazla 20 yıl yıkanabilir yünler ürettik gelişmeler, kuru temizleme olduğunu. Gelişmiş el ve çekme direnci ile Yıkanabilir yün giysiler geliştirilmektedir. Özel işlemler sentetik elyaflar ile harmanlanmış ve / veya işlemden geçirilen yün kolay bakım özelliklerini elde yardım eder.

Gabardin Kumaş Alanlar. Yün iç mimarlar ile popüler. Aleve maruz eğer yakmak olsa, yavaş yavaş yakar. Alev kaldırıldığında, çamaşır, genellikle yanma bırakır.

Gabardin Kumaş Alanlar. Maliyet: Yün giysiler ucuz değildir. Sonuç olarak, yün lüks lif olarak kabul edilir. Kuru temizleme maliyeti ile birlikte yün giysilerin başlangıç ​​maliyeti yün giysiler sürekli yatırım yapar.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın