Parça Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parça Kumaş Alanlar. Yaygın olarak kullanılan baz malzeme (ayrıca Teflon olarak da bilinir) veya silikon ile kaplanmış cam elyaf dokuma kumaş alanlar cam elyafı iplikleri halinde paketlenmiştir sürekli filamentler halinde çekilir. iplikler, bir alt-tabakanın Polyester kumaş alanlar HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43oluşturulması için dokunmaktadır. fiberglas, yüksek kopma mukavemetine sahiptir, elastik olarak davranır ve önemli bir gerilme gevşemesi ya da sürünme uğramaz. Parti kumaş alanlar kaplama, kimyasal olarak inert olan 450F (232C eksi 73C) eksi 100F gelen sıcaklıklara karşı dayanıklıdır, UV ışınlarına bağışıklık ve su ile temizlenebilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Fiberglas dağılmış iç ışık veren, 25 kadar% saydamlık mevcuttur. Enerji tüketimini azaltabilir doğal gündüz aydınlatma sağlama yeteneği ve verimli gece iç aydınlatma için son derece yansıtıcı yüzey.

Bu ve diğer sebeplerden dolayı, cam elyaf esaslı ucuz kumaş özellikle Amerika Birleşik Devletleri stadyum kubbelerin (hava ve kablo destekli her ikisi de) ve diğer pek çok kalıcı yapılar için tercih edilen bir malzeme olmuştur. Bazı endüstri uzmanları bunun için alıntı başka nedeni yüksek erime sıcaklığı ve sünme eksikliği, ya da uzun süreli uzama, polyester üstün kılmak kod yetkilileri arasında bir algı olduğunu. Diğer sanayi İçerdekiler polyester kumaş fiyatı fiberglas gibi, yüksek sıcaklıklarda yanıklar yerine erir unutmayın ve bu şekilde inşa, polyester yapılar eşit dayanıklı olabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın