Parça Kumaş Alanlar – Parti Malı Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir moda tasarımcısı o süt elbiselerini yaparak vücudunuzu iyi yapabilirsiniz inanıyor.=HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAnke Domaske, eski mikrobiyoloji öğrencisi, bir süt proteini kadar yapılmış kumaş yeni bir tür yarattı.Biz birkaç diğer ulusal malzemelerle, kazein çok yüksek konsantrasyonda oluşan tamamen doğal fiber geliştirdik – ve sadece iki yıl içinde,” Domaske Reuters’e verdiği demeçte.Domaske yaratıcı fikri ona Almanya’nın Tekstil Araştırma Derneği inovasyon ödülünü kazandı.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Dernek, bu giyim üretim sanayi değiştirebilir sürdürülebilir bir lif olduğu gerçeğini kabul etti.Bu ipek gibi hissediyor ve o koku yok – sadece başka bir şey gibi yıkayabilirsiniz,” Domaske Reuters’e verdiği demeçte.Qmilch denilen kumaş, – süt için HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Almanca kelime ile kaliteyi birleştirir, iyi hissettiriyor sadece ama aslında, kişinin sağlığı için faydalıdır, Domaske dedi. Protein antibakteriyel ve anti-aging Domaske Reuters’e verdiği demeçte amino asitleri içerir. Kumaş aynı zamanda vücut ısısını ve kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olur.

Domaske o kanser tedavisi gören ise cilt problemleri ile üvey babası mücadeleyi izleyerek yeni bir kumaş oluşturmak için ilham kaynağı olduğunu söyledi.Gerçekten sadece normal giysiler giyerek muzdarip o kadar çok insan var,” Domaske Associated Press söyledi. “Ben onlara yardım etmek için bir yol bulmak istedi.”Bu yeni kumaş mevcut kitle üretilen giyim eşyaları ile karşılaştırıldığında su verimli. Sadece kumaş 2 pound yapmak için su yarım galon kullanır Qmilch, Domaske AP söyledi. Pamuk kumaş, aynı miktarda su 10.000 ‘den fazla litre alır

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın