Parça Polar Alanlar Yün Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yün kumaş yapımında ilk adım yün üretiyor. Yün koyun eti koyun tamamen farklı ve kolayca bükülmüş kat, kaliteli üretmek için öncelikle yetiştirilmektedir.== HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 ---- -jpg Farklı ırkları farklı niteliklere sahip yünler üretmek, ancak, merinos yünler genellikle yumuşak bulunmaktadır. Kesme sırasında, yün kesilir ve bir polar üretmek için koyun kırpılır.

Yün hazırlanması. Ham yün kumaş içine yapılabilir önce, iplik üretimi için hazırlanmış olmalıdır. Yün doğal lanolin gibi kir ve bitkisel madde kaldırmak için yıkanmalıdır. Temiz yün sonra karde veya fitil ya da düz, geniş plakalar olarak adlandırılan uzun ipe benzer teller yan lifleri yan yatıyordu fırça ile.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Siyah giysiler boya. En derin, en kalıcı siyah elbise boya. Uygulaması kolaydır!==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43__ -jpg

İplik ve Dokuma. Karde yün bükülmüş, ya da iplik uzun ipliklerini içine bükülür. İlk konuları ince, ince yün kumaş olacaktır. Yün iplik haline döndü sonra, bir dokuma tezgah çözgü, ya da konuları dikey ile dişli. Atkı, veya yatay, iplik daha sonra çözgü iplikleri her üzerinde ve altında çalıştırılır. Atkı konuları her satır ile aşağı itilir gibi, yünlü kumaş oluşturulur.

Boyama: Yün daha erken bir aşamada boyanabilmektedir olsa da dokuma bir kez, yün kumaş en yaygın olarak boyanır. Ticari boyama ağartma veya renk kaldırılması ile başlar. Beyazlatma öngörülebilir boya sonuçları için izin, yün doğal renk kaldırır. Yün en çok protein bazlı boyalarla boyanır, ancak, doğal boyalar da yün kumaş üzerinde iyi çalışır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın