Parti Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Aynı malzeme için ölçülen kumaş alanlar malzemeler ve (“faktörler” özelliklerini gruplandırılmış) nesnel fiziksel faktörlerin bir dizi türetilen giysiler için, üç farklı koşullar altında toplanan, subjektif tercih oylar arasında incelenmiştir. İzmir kumaşçılar korelasyon analizi tekniği uygulandı ve subjektif tercihi oy ve nesnel fiziksel faktörler arasında üç kanonik korelasyon oldukça anlamlı bulunduparti kumaş alanlar HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Fazlalık analizi Parti Kumaş Alanlar nesnel fiziksel faktörler 0,983 kümülatif yedeklilik ile, subjektif oylar için büyük öngörü gücüne sahip olduğunu göstermiştir. subjektif tercih oy Ancak, kümülatif yedekli sadece 0.467 ile, kumaşların fiziksel faktörlerin kötü prediktörlerdir.

 

kare birden korelasyon ucuz kumaş nesnel faktörlerin ilk üç kanonik değişkenler üç subjektif tercih oylarının çok iyi öngörü gücüne sahip önerdi, ancak sübjektif tercih oyların ilk üç kanonik değişkenler sadece kumaş sertliği ve dolgunluk için iyi öngörü gücüne gösterdi ve kumaş fiyatı ıslanabilirlik için değil, diğer objektif faktörler.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın