Parti Kumaş Alanlar Parti Malı Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parti Kumaş Alanlar Parti Malı Kumaş Alanlar. Asetat kumaş ahşap veya pamuk hamuru klinik elde edilen selüloz esaslı kumaş vardır. İyi örtme yetenekleri ile çok değerli düşük maliyetli lif olduğunu. örme HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu Bunlar ipek kumaş benzer bir iyi ve lüks parlaklık var 1905 yılında İsviçreli kardeşler tarafından icat edilmiştir. Onlar güve, küf ve büzülme dayanıklıdır. Asetat kumaş Lifler brokar, saten vb kullanılan ancak kötü ısı tutma özelliğine sahip olarak kış sezonu için uygun değildir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu sentetik elyaf yapılır. Bu lif, sıcak, hafif ve halk olarak adlandırılan 1941 yılında ilk Akrilik elyaf oluşturulan. Ayrıca Kaşmir kumaş alanlar için düşük maliyetli bir alternatifidir. Güneş ışığı, güve ve yağlara karşı dayanıklıdır ve makine yıkanmış ederken bozulmaz gibi bebekler için giysilerin olarak kullanılabilir. Ancak aynı zamanda ‘olduğu için kötü bir ün kazanmıştır ucuz kumaş örme sırasında

Parti Kumaş Alanlar Parti Malı Kumaş Alanlar. Şifon kumaş alanlar veya halı için bir Fransız kelime. Bu alternatif S ve Z büküm ile kumaş dokuma sırf hafif düz var. Büküm ona bir hafif esneme ve kaba hissediyorum veren her iki yönde kumaş alan. Bu, pamuk, ipek veya sentetik liflerden imal edilir. Yumuşak bir örtü olmak, parça şifon alanlar akşam muazzam kullanımı bir bindirme, gelin dolap ve bluz gibi çoğunlukla giyim bulur. Elle nazikçe yıkanmalıdır böylece yumuşak.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın