Parti Kumaş Alınır

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parti Kumaş Alınır. Doğal lifler ile basit bir kural daha uzun ortaya çıkan kumaş olacaktır daha kaliteli. Mısır pamuğu, örneğin, bu iplik, daha sonra kumaş yapmak için birlikte bükülmüş yaparken, çok yumuşak ve düz bir biçimde, yani yaklaşık üç inç uzunluğundadır kümeye sahip bulunmaktadır. Eğer Mısır pamuk için bir prim ödemek ama kumaş uzun sürer neden de budur. Ben yatak ve hala güçlü oluyor ve bu arada birçok PARTİ KUMAŞucuz rakiplerini kapalı gördü Mısır pamuktan imal yaklaşık 20 yaşında havlu.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parti Kumaş Alınır. İpek kozası iplik bir makara gibi olabilir bu noktada hala içeride grub ile haşlanmış zaman ipek, uzun, kırılmamış uzunlukları sadece üretilmektedir. Grub yumurtadan olursa, ipler koptu, ancak birçok ipek kumaşlar çok cazip bir doku vermek kumaş şantuk ve molalar ile sonuçlanır tam olarak bu yöntemi kullanılarak üretilmektedir – örnekler  ve şantuk bulunmaktadır.

Parti Kumaş Alınır. Yünlerin ise, uzun elyaf, düz ipeksi ve çok zor aşınan bir yün üreten Merinos koyun gibi hayvanların üzerinde bulunur. Yine, bunun için bir prim ödemek, ama dikkatle, bir merinos kazak neredeyse bir ömür boyu sürecek. Hafiflik ve havayı yakalar ve sıcak tutan ve basit yumuşaklık – Ancak, bu tür ‘loft’ biz değerli buluyorum yün diğer nitelikleri vardır. Çatı için, birkaç yünler sırf yumuşaklık için, böyle angora, deve yünü, alpaka ve kaşmir gibi prim-fiyat lifleri bakarken, o verir ısınmak için inanılmaz hafif Shetland, daha iyi.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın