Parti Kumaş Alınır

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parti Kumaş Alınır. Üretim yöntemleri, aynı zamanda, bir kumaşın fiyatı etkiler. geniş tezgah kurmak için daha fazla para maliyeti nedeniyle geniş kumaş, örneğin, daha fazla para (genellikle pamuklu) maliyeti olduğunu. aslında para için daha fazla kumaş alıyoruz, HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43çünkü daha fazla iş parçacığı inç vardır, daha çok, mal olacak – bir örnek Tana son derece ince pamuklu ipliklerden yapılmış çim, ancak birçok, birçok konuları içerir inç, çok ince, hafif, yumuşak ve dayanıklı bir kumaş elde edilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parti Kumaş Alınır. Hacim için hiçbir indirim vardır, çünkü üretilen kumaşın küçük miktar, daha fazla ödeyecek – bu büyük miktarlarda üretilen değil gibi kamgarn gibi yünler çalışmalardaki etkiler. Sağ süreç boyunca karıştırmak daha elişi, daha fazla ödemek zorunda – bu bugün bile kaşmir yün el-penye bir keçi karnından olmak zorunda, çünkü kaşmir gibi kumaşların etkileyen bir faktör değil, kırpılır daha elektrik düzelticiler tarafından. İşi de hala kaliteli mobilyalar için kullanılan keten ve at kılı gibi kumaşlar, etkiler.

Parti Kumaş Alınır. Dokuma kumaşlar dokuma tezgahı amaçla kurulacak çünkü genellikle, baskılar daha pahalı, ama onlar genellikle tasarım ile tüm yol gider çünkü daha katlanmak olarak kabul edilir. Örnekler balıksırtı örgüleri tartan ve çizgili takım elbise, aynı zamanda özel tezgahlarda gerektiren böyle bir jakar gibi daha karmaşık örgüleri içerir. Hatta kot, bir dimi örgü olan bir ince, daha az dayanıklı kumaş sonuçları normal düz dokuma pamuktan daha fazla maliyet gerekir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın