Parti Malı Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parti Malı Kumaş Alanlar. Bu topikal tedavi perdelik yıllık bazda alev geciktirici için yeniden test edilmesi tavsiye edilir, ve gerektiği gibi nitelikli bir profesyonel tarafından tedavi edilen yeniden.

Parti Malı Kumaş Alanlar. Kumaşın lif oranı% 90 polyester kumaş alalar ve% 10 pamuktan belirtilirse, pamuk polyester oranı bağımsız olarak her zaman kumaş ağırlığının yaklaşık 9-1 kalmalıdır anlamına gelir. Bu yüzden, bu durumda, ağırlık polyester / pamuk oranını değiştirerek kontrol / ayarlanamaz.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43 -

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parti Malı Kumaş Alanlar. Sadece ağırlık verildi ve lif oranı (% 90 polyester /% 10 pamuk) özellikler, biz daha fazla hammadde metrekare başına kumaş alanlar kullanılan gerektiğini biliyoruz (100 g / m2 diyelim). Bu örnekte kumaş 90 g / m2 olduğu takdirde, olurdu, belirtilen fiber oranı poliester 9 g ve metrekare başına pamuk 1 g eklemek korurken, belirtilen ağırlığa getirmek için.

Parti Malı Kumaş Alanlar. El kapalı, kumaş ağırlık ipi ağırlık ve kalınlığa, lif oranı ve örgü örme / yoğunluk, kalınlık ve desen etkilenir. Olduğunu ver boten lif oranının değiştirilmesi ve örgü / örme kumaş alanlar desen farklı bir kumaş neden olacaktır değişen bu yana, biz kalan parametreleri ile oynamak, ya da ağırlık / kalınlığı ve dokuma / örme yoğunluğu ve kalınlığı iplik alanlar olurdu gibi görünüyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın