Parti Malı Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parti Malı Kumaş Alanlar. İnsan yapımı lifler şey yaratmak için denemeler, doğal liflerin kıtlığı için geliştirilmektedir vay ve daha çevre dayanıklı kumaş. Ancak bu kumaş birçok büyük ölçüde çevreyi kirleten tarafından imal ediliyor akılda tutulmalıdır.

Parti Malı Kumaş Alanlar. Bu bozulmayı dengelemek için bizim sorumluluğumuzdur . Güneş gidiyor ve UV ışınlarına maruz ederken ucuz kumaş.  non denim HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBirçok kez bu kumaş alanlar aynı zamanda cilt için iyi değildir ve döküntüleri ve tahriş oluşturur. Böyle özel kişiler ve genel olarak her biri için, doğal büyük bir seçim . Ve kek sonra onun sadece buzlanma gibi geleneksel millet bu kalelerinden dokumacılık gelirse.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parti Malı Kumaş Alanlar. Yabancı maddeler polar ağırlığının 30 ile yüzde 70 oluşturmaktadır. Bu noktada, yün temizlenmiş yün kumaş  ya da temizlenmiş yün kabul edilir. Kaldırılır gres değerli bir yan ürün olarak kabul edilir. Lanolin, kendi saflandırılmış halde, kremler, sabunlar, losyonlar, kozmetik ve merhem kullanılır.

Parti Malı Kumaş Alanlar. Dayanıklılık: Yün kumaşlar çok dayanıklı ve esnek. Bu kırmadan bükük 20,000times olmak dayanabilir. Buna karşılık, 3000 virajlı ve suni ipek kumaş alanlar sonra pamuk kaçtığı sadece kırmadan 75 defa bükülebilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın