Particiler – Zeytinburnu Kumaşçılar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Pamuk Lif Fiziksel Özellikleri

Pamuk fiziksel özelliklerine bağlı olarak çeşitli gruplara ayrılır, biz en önemli özellikleri, pamuk elyaf ve inceliği uzunluğu iki odaklanacaktır. =HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz-

Erkek giyim Pamuk Lif Uzunluk

Pamuk lifleri yarım inç ila 2 inç, uzunluğu önemli ölçüde farklılık gösterir. Daha yüksek kalite genellikle daha uzun ile ilişkili ve bu istenen durum nedeniyle daha uzun bir büyüme döngüsünün risk ve kaynakları artan bir talep daha pahalı elde edilir.

Uzun lifler dünya çapında çıkış sadece% 3’ü oluşturan ve bunların kullanımı genellikle yüksek son gömlek kumaş ve diğer lüks için ayrılmıştır.

Gömlek kumaş kullanılan bu uzun elyaf pamuk birkaç çeşit Amerikan Pima, Mısır ve Sea Island Pamuklu vardır.

Erkek giyim Pamuk Lif İncelik

Pamuk lif inceliği (lif çapı) kumaş bu kralın ikinci önemli kalitesidir.

Yüksek sonunda kumaş üreticileri usulsüzlük ve olgunlaşmamış pamuk lifleri ayıklamak için bakmak – bu son olgun liflerin% 20 daha ince olma eğilimindedir ve erken gömleklik kumaş nedeniyle tot daha az dayanıklı o aslında giymek yol açabilir. Uzunluk ve incelik arasında, kaliteli pamuk bile bir balya QC için bu kadar liflerin büyük bir yüzdesini kaybedebilir. Böylece kalite erkek giyim kullanılan yüksek end pamuk maliyetini önemli ölçüde yükselir olabilir.HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Pamuk Lif Özellikleri

Emicilik ve Pamuk Kumaş

Nem emiciliği sıcak havalarda çok rahat pamuk yapan şeydir.

Bu nedenle vücudunuzun ısısını düzenlemek için izin, kumaş geçerek buharlaşmasına izin cildinizin nemi emer. Derisini hafifçe kumaş tutmak için iplikler yeteneği ile birlikte bu sıcak koşullarda diğer kumaşlar daha fazla konfor sağlar.

Isı İletimi ve Pamuk Kumaş

Isı pamuk serbestçe geçer, yukarıdaki emicilik özelliği ile birlikte bu özelliği birleştirerek, size kumaş giyen sıcak havalarda yapmak için rakipsiz bir lif var. Ancak, soğuk havalarda, bu gücü bir zayıflık, typicallycotton ceket vücudun ısı tutma iyi değildir.

Esneklik ve Pamuk Kumaş

Pamuktan yapılmış kumaşlar kırışıklık eğilimindedir ve de onların şekil tutmayın. Bu sorun, özel kumaş tedavi veya fiber yapılmış bir adam ile harmanlayarak ele, ancak bu böyle yaparak dayanıklılık ve ısı iletimi olarak diğer özellikleri biraz kaybetmek. Olabilir

Dayanıklılık ve Pamuk Kumaş

Pamuk, yün ve tiftik gibi diğer giyim lifleri ile karşılaştırıldığında, özellikle de çok dayanıklıdır.

Aslında, ıslak bu% 30 oranında gücü artırır, bu yüzden çamaşır makinesinde% 100 pamuk gömlek atma ütü bir çok anlamına gelebilir, ancak kumaş kalacaktır emin olabilirsiniz. Bu güçlü deterjanlar ile yıkanır, ve sizin için dikkat isteyebilirsiniz tek şey onun renk bazı (böylece el yıkama için geçerlidir) kaybetme edilebilir.

Pamuk moleküler yapısı ısıya dayanıklıdır, böylece ütü kumaşın net görünümlü almak için harika bir yoldur, hızlı bir ipucu – onlar hala biraz nemli ve sıcak kurutma hemen gelip gömlek ütü için en iyi cevap.

Pamuk asitler ve bazlar maruz özellikle, ama bazı dayanıklılık sorunları var. Idareli olarak pamuk selülozik lifleri zayıflar ki çamaşır suyu kullanın. Pamuklu kumaş çok fazla zaman geçtikten eğer temiz ve selüloz sindirir ve küf, korumak için kuru deliklerde neden olabilir saklanmalıdır. Pamuklu kumaş bir meyve suyu da gömlek leke böylece, aynı zamanda asitlere duyarlı hemen değil, gün boyunca oturup sol tedavi edilmelidir.

 

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın