Perde Kumaş ve Renk Hakkında?

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Perde Kumaş ve Renk Hakkında?

Doku Odanın ruh halini düşünün. Bir resmi alanı için, ağır ipek veya kadife (büyük izolatör) var; hem de sadece kuru temiz. -1HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDaha pratik (sık yıkanabilir) seçenekleri ipeksi rayon karışımları ve pamuklu saten içerir. Rahat hissetmek için, dalgalı keten (genellikle kuru sadece temiz) ve kıvrımlı ezilmiş kadife vardır. Pamuk ve pamuk karışımları dekor herhangi bir türü ile çalışmak ve seasonless yün ve yün karışımları olduğu gibi, net, temiz hissediyorum getirmek.

Renk

Eğer perdeleri dekorun ya da pop istiyorsanız karar vermeniz gerekir. Harmanlama için, aynı duvar gibi sesi ancak birkaç ton daha koyu olan perde almak, ya da odasında bir baskın olmayan ince renk (halı yumuşak bir gölge, demek) seçin. (Bazı vay eklemek için arıyorsanız) Bir koyu renk bir ünlem işareti gibi çalışacaktır. Ayrıca güneş çizgisiz perdeleri parlar bir boşluk, renk oda aşılayacak unutmayın. Pembe, neşeli; mavi ürkütücü olabilir.

Baskı ve Desenler

Dikkat etmeniz gereken bir kural: Eğer mobilya veya yatak (ya da çok ayrıntılı bir halı) desenli varsa, katı perdeler ile sopa. Eğer katı renk mobilya ya da yatak varsa, desenli perde düşünün. Stil ve enerji ince vurmak için, uzaktan dokusu gibi okur nokta veya şal desenli gibi küçük, nötr baskı, için gidin. Mevcut dekor ile ilgilidir bir renkte büyük, grafik baskı cesur ama muhteşem olabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ticari alev geciktirici (FR) 300-550 g / m aralığında değişen ağırlıklarla perde polyester kumaş örnekleri arasında yanma davranışı 2 koni kalorimetresi kullanılarak incelenmiştir. Birim alan başına kumaşın ağırlığı tepe ısı salım hızı, bir ısıya (RHR) oranı, duman salınmasını ve diğer parametreler etkisi olduğu 1-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizbulunmuştur. Yanan kumaş tarafından oksijen tüketimi, kapalı iç içeride uygulama için perde kumaşları seçerken nedeniyle önem verilmesi gerekir.

Tekstil ve hazır giyim sektöründe bu analık olmak geniş bir tuval ve her bir kategoriyi kapsayacak, genç ya da yaşlı giyim pazarları her geçen yıl kendi değişen trendleri üretmek için büyüdü. , Anlama ve kendi moda ve stil duyarlılıklarını geliştirme ev tekstili grubu ve kumaş endüstrisinde vermektedir. Ticaret olaylar ve yalnızca bu amaç için özel sergiler ile ev tekstili gibi moda kumaşlar için büyüyen bir pazar doğurmuştur. da artık yavaş yavaş değişiyor, Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan birçok ülkede bir yarar bir ürün olarak görüldü bu. İleri yaşam gereksinimleri ve tüketicilerin bugün evlerini aynı bir uzantısı olmak istiyorum. Kendi alanları için tekstil ürünleri toplama sırasında kendini ifade ve s önemli kriterler haline gelmiştir. Döşemeler, perdeler, banyo ve yatak ürünleri, nevresim, yastık, çarşaf, yastık kılıfı, yorgan ve yorgan, sayısız çeşitleri ve seçim yapmak için desenler vardır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın