Polyester Viskon Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Poliviskon Kumaş. Polyester ve viskon kumaş

Polyester oldukça popüler bir malzemedir. Her biri polyester bileşiminde gördüğünüz herhangi bir şeyi etaketke.

Poliviskon Kumaş. Polyester ve viskon kumaş
Poliviskon Kumaş. Polyester ve viskon kumaş

Malzemenin ne tür tehlikeli olup olmadığı? Polyester, petrol bileşiklerinden yapılır sentetik bir kumaştır. Ve sonra plastik film yapılır. Ama korkmayın ve o önemli bir avantaja sahip olduğu için, bu tür giysi atmayın.

Nadiren uygun doğal poliester, bu tür polyester viskon kumaşlar, giyim kazandırmaktadır mukavemeti, esneklik, mukavemet ve kumaş gibi diğer dokuların, içeriği eklenir. Eğer elastan ile bağlantı Ve eğer, kalite hafif giysiler yapmak için hangi iyi bir malzeme olsun. Viskon, pamuk ve polyester en anında silinir kurur ve setleri giyimi. Giyim ve uzun uzanıyor yıpranmış.

Ancak, herhangi bir malzeme gibi, dikkatli bakım gerektirir: kumaş polyester ve viskoz, soğuk su ve beyaz şeyler veya oluşturulan çirkin kırışıklıklar 40 derecede yıkanmalıdır. kumaş ağartmak için kesinlikle denemeyin.

Poliviskon Kumaş. Polyester ve viskon kumaşBu kumaşın ne dışarı yapabilirsiniz? Evet, farklı şeyler ve aksesuarları bir sürü: ceket, elbise, etek, gömlek, battaniye. Kumaş insanlar iyi uyku ve uykudan sonra uyanıklığı hissetmenizi sağlar yatak ilave edilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Aniden polyester ve viskon bileşiminde bulursa korkmayın. Nitekim, bu bileşenlere sayesinde, uzun süre giyilen ve deforme olmayan güçlü ve dayanıklı giyim olsun. Ama bu bir alerji varsa, polyester ilavesi ile giysiler giymek tavsiye edilmez olduğunu hatırlamakta yarar var. Gördüğünüz gibi, viskon ve polyester kumaş – yüksek kaliteli ve dayanıklı giyim oluşturulması için mükemmel malzeme.

Muhtemelen kadınların çoğu bazen işler benzer stil arkadaşlarınıza ya da size farklı oturup fark ettim. Ve bu kadın figürü bireysel özellikleri değil, ve çoğu durumda giysiler içinde kullanılan kumaş tür etkiler.

Poliviskon Kumaş. Polyester ve viskon kumaşSentetik yüksek kaliteli polyester – optimal bir ürün hoş bir yumuşaklık verir görünüm çekiciliğini korumak için doğru sağlayan mekanik deformasyonlar çeşitli mükemmel dirence sahiptir, insan vücudunun, şekilde adapte edilmiştir;doğal selüloz elyafından yapılmış viskon – iyi hava geçirgenliği ve çekici bir ipeksi bir parlaklık sağlar.

% 70 polyester ve% 30 viskoz – bu tür bir kombine kıyafetler eşsiz özellikler sağlar. Hatta ürün yüzeyi üzerinde sık sık kullanım sırasında “topaklar” oluşmaz. Bu malzemeden yapılan kumaş yeterli bir esneklik ve bir gözenekli yapıya sahiptir. ipek aksine ele basitlik ile karakterize edilir.

Anında, uzun çorap sırasında streç kuru değil giysiler, güneşin direkt ışınlarından korkmuyoruz.

Boğazlı ve mükemmel bu eşsiz malzemenin uydurma şekli elbiseler. Kumaş dokunmak hoş ve vücut iyi nefes almasını sağlar, çünkü tüm bu konfor hissi yaratır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın