Rüyada Banyo Temizleme

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Karpuzu Karpuzu dilek erotik doğa içindir. Eğer yeni bir ortak ya da hayatında yeni bir hedef için özlemek bir rüya ara. Bu meyve toplamak, daha sonra detaylı bir göz ile ele 2alınması gereken günlük çabalarını sembolize eder. Çilek, kurutulmuş ise, aşık talihsizlik vaat veya sorun evde var.

Şeker

Bir tatlı sözler şans ya da iyi bir iş seviyorum. Birisine bu şeker ver, hayal kırıklığına uğrayacaktır. Şeker ya da daha fazla bir parça satın, size acı bir kısa bir süre karşı karşıya.

Demir

Bu bir demir kendinizi yakmak çok büyük bir risk anlamına gelir. Soğuk olduğunu, size sevgi eksik.

Bebek

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ilgili doğum veya hamilelik ile bir bebek hayal edebilirsiniz. Aynı zamanda çocuk sahibi olmak gerçek bir arzu 3temsil edebilir. Ayrıca konfor için veya çocuksuluk ve immatürite için bilinçsiz arzusu için bir bebek. Onların gelişimi teşvik edilmelidir: İkinci durumda sizin özelliklerin bazıları hala gelişmemiş ya da yetersiz bulunmaktadır. Bir bebek girin, size kendini empoze hedefine ulaşmak için rahatsız hazırlar. Bir rüya, bir bebek görünüyorsa Daha genel olarak, yeni bir başlangıç ​​1açıklığa kavuşturulması.

Banyo

Banyo temizliği için tutum yanı sıra en mahrem düşüncelerini yansıtmaktadır. Netlik almak için deneyin: Eğer sık ​​sık banyo hayal ediyorsanız önce, içsel temizlik bir süreç var. Banyoda su önemli bir rol oynar. Duygusal hayat, spiritüel ihtiyaçları, arzularını, korkularını, iç arzuları ve hayatın hayallerini ele alınmasını sağlamak.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın