Rüyada Giysi Görmek

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir giysinin kaybı elbise değerine eşit hasar yapar.

1Elbise yırtılma veya ufalanan, ayrı düşerse ayrıca, hayalperest utanç ve sefalet getiriyor.

Yaz ve o, o da para, ama ter ve yapıyor onu bile çok sıcak ve bunaltıcı kürk olacak – yeni kürk giyen, kürk saçlı olarak o büyük lorda gibi birçok fon alacak sorun.

İmparatoru’na bir tilki kürkü veya onun düşmanları yenmek ve onları büyük ganimet kapmak bazı diğer kürk çizer, o yün ile ölçülen bir koyun, onun geliri, artış bulunuyor – bu eski, püskü kürk oluşturur, o vardır beklenen kaybı ve mali kaynakların kaybı.

Bir tilki kürkü üzerinde ortak bir adam çeker, o kurnaz ve saptırma ile zengin olacak.

Bir kadın rüyalar, onlar erkek giysileri, ancak ayakkabı giymek Eğer hamile ise, o, bir çocuk doğuracağım – Bu durum böyle değil, o bir adam alacak – ayakkabı tüm eylemleri sıkıntı ve anksiyete demek için. O adama bir hizmetçi, çünkü bir anlaşmazlık katılır, evli olduğunu.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

2biri, o giymişti, her zamanki, siyah giysiler gibi, onun özel, neşe, ıstırap göre olacak, onun alışkanlığı, keder, aynı elbise  değildir.

O siyah tişört giyiyor, onun sıkıntı daha da kötü olacak. Aynı her biri belirli bir bireyi temsil eden giyim tüm diğer öğeleri için geçerlidir.

Beyaz genellikle siyah elbiseler giymek biri, çekin ve o bu karine gördüğü, onun ticaret ve meslek, bir aksilik içinde yaşayacaksınız.

Beyaz Elbiseler yani başka bir takı demek, ama orada bu durumda döküntü alışkanlığı – siyah elbiseler sıkıntı, bu yorumun sıradışı topraklanmış var.

Farklı ama düz boyalı giysiler taşır, o imparator veya valinin baskı ve zorlama bir parçası bekleyebilirsiniz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın