Rüyada Otobüs Görmek Nedir

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Otobüs ulaşım modu ve halkın hayalleri çok sık görülen bir durumdur. Eğer rüyanda onu görürseniz, o başkalarıyla birlikte hayatında uzun bir yolculuk karşılaştığınız olasıdır. 3Ancak, bazı insanlar aslında üstlenen veya başka bir yerden, gerçek yolculuk üstlenmek üzere olan ulaşım bu modu. Psikolojik / duygusal perspektif Otobüs uzmanlar tarafından çok olumlu bir sembolü olarak kabul edilmez. Eğer sürekli rüyalarında ulaşım bu modu görüyorsanız, bu sizin etrafınızdaki şeyleri kontrol edemiyor olması muhtemeldir.

Başka bir deyişle, hiçbir durumlara istediğiniz ve oldukça diğerleri ve diğer etkinlikler ile uzak taşınırken şekilde tepki edebiliyoruz. Kendinizi bir otobüse eksik görürseniz, size hayatınızın kontrolü olmayan ve buna göre değişiklikler yapmak gerektiği anlamına gelir. Sen yavaşlatmak ya da daha hızlı bir hızda ileriye taşımak gerekir ya. Kendinizi yanlış bir otobüse biniyor görürseniz, sizin hayatınızda sizin tarafınızdan yapılan yanlış seçimler belirtir. Bu duygusal bir çatışma bakan ve 2sizin için neyin doğru, doğru yolu gerçekleştirmek gerekiyor demektir. Bir otobüs görünce Bağımsız değildir ve hayatta ilerlemek için başkalarının yardımına ihtiyaç olduğu gerçeği göstergesidir. Eğer rüyada otobüsün bilet satın aldığınızda, bu aslında her zaman başkalarını memnun etmek çalışıyoruz gerçek hayatta bedelini ödüyoruz anlamına gelir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Orijinal Anlamı biz tamamlamak için gerçek hayatta bir otobüsle bir gerçektir B1ir yolculuk veya bir yerden diğerine gitmek için. Bizim rüyalar onları görürseniz, biz ya bir yolculuğa taahhüt veya yaklaşık hayatında birini almak anlamına gelir. Aynı zamanda bireysel bir lider ve diğerleri ile birlikte bir grup bir hayat lider olmadığı anlamına gelir. Kendinizi bir otobüs ya da geride bırakarak otobüs yakalamak için çalışıyoruz görürseniz, size hedeflerinize ulaşmak mümkün değildir ya da duygusal ya da sosyal diğer insanlarla bağlamak mümkün değildir. Bir otobüs kazasında kendinizi dahil görünce hayatta bir utanç verici bir durum ile bir araya geldi demektir. Kendinizi suda hareket eden bir otobüs içinde oturan görürseniz, bunu diğer insanlarla duygusal bir yolculuğa katılan anlamına gelir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın