Saten kumaş nedir nasıl kullanılır

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Saten kumaş nedir nasıl kullanılır

Saten kumaşını kıyafetlerde sıkça kullanıyoruz. Her kıyafet türünde kullanılabilir ama bazılarında daha fazla kullanılır. Pijamalar içinde kullanılması daha da iyidir. Çünkü uyku halindeki rahatlığımız giyimimizden gelmektedir.kumaş çeşitleri 0536 336 43 43 Rahat kıyafetler kullanılması bizim daha iyi bir uyku geçirmemizi sağlar. Bu yüzden saten pijamaları tercih etmenizi öneririm. Yumuşak dokusu ile sizi rahat ettirecektir. Her genç kızın hayali beyaz göz alıcı gelinliklerimizde satenden yapılmaktadır. Göz alıcı parlaklığı ile bir çok hayranı vardır. Vücudu mükemmel kavraması ve giyen kişiye rahatlık vermesi nedeniyle bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır.2014 saten gelinlik modasına da bir bakmanızı önerebiliriz. Çünkü son zamanlarda saten eklemeli ve ya kendisi saten parti kumaş alanlar bir gelinlik ve ya bir nişan elbisesi son derece modaya uygun oluyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu polyester saten ve renk çok daha canlı ve fuşya gibi resimde daha. Aklımda ile bu parçayı aldım. Ben bu trikolar için bir model olduğunu biliyorum, ama bu poli saten çalışması yapmak mümkün olabilir – bir fermuar ile belki. Ben sarı veya fuşya desen resimler gibi.

Ben renkleri seviyorum ve kumaş güzel asmak yok. Bu seviyorum% 70 polyester /% 30 viskon karışımı. Benim için kullanmak istiyorum, ama parti kumaş alanlar en desen bu elbise için biraz meşgul olabilir çünkü ben biraz tereddüt duyuyorum.

Ama tek renk kanat kullanılan belki kumaş arıyordu ve ben bu elbise yüzünden bunun için kullanılan güzel kumaş desen zarfın üzerine öylesine harika görünüyor düşünüyorum çünkü, ben benzer bir şey arıyordum. Ve ben oldukça benzer görünüyor bu% 50 keten karışımı, etrafında geldi. Tam olarak aynı değil, ama ben işe umuyoruz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın