Saten Kumaş Özelliği

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Dikiş giyim, gelen – Şu anda saten kumaşlar geniş bir kapsama sahip perdeler ve diğer ürünler. Çoğu zaman, Saten kumaş gibi pijama, gömlek, gibi, dikiş kadın giyim uygulanan elbiseler , şort , , pantolon, HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43ceket, sweatshirt ve diğer ürünler; gömlek için kullanılan erkek giyim atlas, bazen yelek; Çocuk giyim atlas yaygın şık elbiseler, etek, bluz ve diğer giyim dikiş olarak da kullanılır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir ev tekstili kumaş da oldukça sık kullanılan olarak – yani çarşaf, masa örtüleri, peçeteler, saten dikmek perde ve örtüler. Ayrıca, bu kumaş saten yaygın oda ve giysi dekorasyonunda kullanılan farklı boyutlarda şeritler, kuyumculuk, bebek yapılır saç klipleri yay ve diğer ürünler.

Başlangıçta atlas sadece ipekten yapılmış, ama şimdi üyeleri suni ipek, pamuk, polyester ve naylon hatta dahil başladı. Bu nedenle, düzgün bunu dikkat çekmek için tam kumaş tanımak için önemlidir. Bu durumda, saten kumaş ürün uzun yıllar sürecek. Diğer saten kumaşlar, su ve hatta bir çamaşır makinesi içinde yıkanabilir ise örneğin, ipek ve asetat göre üretilen atlas temizlenmesi için, sadece kuru temizleme de kullanılabilir.

Islak yıkama bezi atlas için bu özel deterjanlar almak için tavsiye edilir. Kumaş lifleri gerilmeye yol açabilir oto yıkama makinesinde olduğu gibi, en iyi el atlas yıkayın. Yıkama suyu 30 dereceden daha fazla olmamalıdır. Eğer atlas yıkayın önce, ürünün büküm veya yıkama sıkma yapmadan, sonra yavaşça bir kaç dakika için ılık suya batırılmış ve olmalıdır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın