Şifon Kumaş Çeşitleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Şifon Kumaş Çeşitleri – çok ince, yüksek bükümlü iplik iplik içeren dokunmuş düz, hafif, son derece saf, şeffaf, havadar ve yumuşak ipek kumaş. Abiye ve atkılar ağırlıklı olarak kullanılan kumaş, aynı zamanda rayon ve diğer imalat liflerinden yapılabilir.krep kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Sıkıca bükülmüş iplikler, dolgu ya da çözgü veya her ikisi de olabilir. Bu puslu bir görünüm rağmen, çok güçlü. Çok iyi giyer. Bu dikerken ele almak çok zordur ve bunu kolaylaştırmak için doku üzerinde parçaları yağlamak için en iyisidir. Bu biraz engebeli bir görünüme sahiptir. O çok gevşek olduğu için iyi, vs, dökümlü toplama, tıkınma, büzülmesi için uygundur. Şifon “bez” için Fransız. Çin İpek  mor ipek Çin’de dokunan Başlangıçta el. Çin ipek çok yumuşak ve son derece hafif ama oldukça güçlü. Aşırı hafiflik ve yumuşaklık neden olduğu düzensizlikler parçacığı kumaş karakteristiktir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Şifon Kumaş  – Bir pamuk, yün, ve uzun yüzmeleri için ekstra dolgu ile bir saten ya da dimi inşaat hatta sentetik kumaş. Neyse ki, bu doğru benzemez. Bu makine tarafından yapılır kumaşın yüzeyinde küçük çıkıntılar vardır.hjklHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu yüz saldırır ve uzun yüzer yumrular ve topları içine çalıştı neden olur. Bu iki taraftan göstermek değil, çünkü pamuk çözgü sıklıkla kullanılmaktadır. Bu orta ve ağır ağırlıklar yapılan ve çok sıcak ve rahat kumaş. İcat edildi nerede  İspanya’dan adını alır.

Şifon Kumaş  – solak dimi bir pamuklu kumaş. Kombine iki katlı çözgü ve doldurma. Kalan bir parlaklık vardır. Kumaş üniformaları için ABD Ordusu tarafından (dolayısıyla adı) Çin’de satın alındı. Başlangıçta İngiltere’de ordu bez yıllar önce ve boyalı zeytin yeşili için kullanılır. Kumaş merserize ve SANFOR edilir. Yıkama ve bakım minimum derece iyi giyer. Şimdi popüler pantolon tarihini biliyorum.

şifon parçası alanlar,parça şifon kumaş alanlar,pati kumaş alanlar,kumaş alıcısı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın