Şİfon – Parti Kumaş Alan – Parça Kumaş Alan

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Genel Bir Bakış şifon, çok esrarlı tarihi ile ilişkili bolluk rağmen bu için bu adı söyler kumaş bez için Fransızca kelime türetilmiştir.=HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Şifon ipek, naylon, polyester, suni ipek, pamuk ve hatta dahil olmak üzere birçok farklı ham malzemelerden imal edilebilir. Bu ipek şifon ve şifon naylon, dahil olmak üzere şifon birçok farklı türleri için nedenidir. Şifon olduğunu kumaş türü, ancak orada bakmak vererek, bu saydam yapar. Hafif ve kumaş gelin parti ve balo için hazırlık gençler ile böyle bir hit yapan şeydir o çok zayıf ışığı vardır. şifon görüntüler bu imal edildiği şekilde olduğunu denge ve hafif doğa nedeni. Birçok başka kumaşlar gibi şifon kalitesi, kullanılan ve iplik büküm ve ağırlık örgü tipi ile belirlenir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Şifon yapıldığında, bu S-ve Z-büküm krepe yüksek büküm iplik dokuma. Bu dokuma modelleri, her iki yönde, ki böyle bir şekilde kumaş toplar. Bu hafif esneme ve kumaş dokulu bir his sağlar. Doğada çok hafif olması nedeniyle, çok kolay bir şekilde dağılabilirler ve iplikler çıkar. Şifon yıpranmayı durdurmak için, bu bez mücadeleye değil böylece Fransız dikişleri kullanmak için gerekli olur. şifon en iyi türlerinden biri çok zengin doku ve ince bir ışıltı sahip olan ipek şifon olduğunu. ŞifonHER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu tür de çok güçlüdür. Doğal olarak, bu polyester gibi sentetik ham lifler ile karşılaştırıldığında doğal hammaddeden yapılır çünkü en pahalı kumaş türüdür. Sentetik şifon boyama şifon kumaş baskı oluşturmak için kolaylaştırır, nispeten çok kolay olduğu için sentetik malzemeler yapmak için kullanılan nedeni şifon çok sık olduğunu.

Ayrıca hammadde olarak sentetik elyaf kullanarak muazzam maliyetleri aşağı getiriyor. Eğer giyim her türlü kendiniz dikiş iseniz, son derece dikkatli olmak gerektiğini unutmayın. Arasında kağıt mendil ile şifon iki adet deneyin ve katman. Kağıt mendil yerine şifon tutarak yardımcı olarak bu önemlidir. Eğer şifon dikti sonra, kolayca kağıt mendil dışarı rip olabilir. Şifon ile çalışırken sürekli olmaya çalışın ve size kumaş toplamak ya da mücadeleye istemiyorum olarak istediğiniz kadar zaman alır. şifon kadın giyim çeşitli için kullanılır. Şifon gelinlik modelleri gibi giysiler yapmak için kullanılan ipek çeşitli bluz ve şeritler yapmak için kullanılır şifon fırfır kumaştan. Hafif ve kaygan, pırıltılı doku giymek için bir rüya yapar. Daha sık şifon değil saten gibi kumaşlardan yapılmış opak giyim bindirmek için ama her zaman deneme seçebilirsiniz kullanılır. Sadece fantezi renk şifon rulo satın almak ve kendi yarattıkları oluşturmak için onlarla şekilde çalışır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın