Spandex Kumaş Spandex Kumaş Özellikleri – Spandex – Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Elastan kumaş yaygın şekli nedeniyle tutma kalitesi moda kumaş olarak kullanılır. Bu 600 kat kadar uzanır ve yine özgün yapısı geri sıçrama olabilir. Bu kumaş üstün güce sahiptir ve son derece dayanıklıdır. Bu ısı ve yağ kuru dayanıklıdır. Bu, giyen kişinin vücut ağırlığının koymadan rahatlık ve esnek bir kumaştır.

Spandex nedeniyle esneklik ve elastik kurtarma kalitesini diğer kumaşlar ile iyi uyum. Bu, bu harmanlanmış olan diğer kumaş özelliklerini geliştirir. Pek çok kumaşların sadece giysiye türüne bağlı olarak, spandex içeriği% 30 ila% 3 oranında kullanılır. Hatta spandex küçük içerik kumaş için belirgin bir fark yaratır. Karıştırma sonra, spandex daha az sınırlı bir his oluşturur ve giyim daha güçlü ve çok yönlü bir parçası haline gelir. Kumaş daha stabil hale gelir ve dayanıklı konfor ve ter ve vücut yağlarına karşı iyi direnç daha yüksek bir düzeyde ekleyerek.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

spandex ile ortak karışımları yün, ipek ve rayon vardır. Bu hafif ve daha esnek kumaş oluşturur. Bu karışımı yapılmış elbiseler tüm gün giyilen olabilir ama yine de rahat olabilir. Harmanlanmış spandex kumaş daha iyi hissediyorum, daha iyi uyacak ve bir görünüm daha iyi yapmak.

Spandex Kumaş Özellikleri

Bu elastiktir. Bu orijinal şekline geri korur.

Bu hafif ve güçlü.

Bu konfor ve esnektir.

Aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Bu, kuru sıcaklığa dayanıklıdır.

Bu vücut yağ, ter, ve deterjanlar ile bozulmaya karşı dayanıklıdır.

Kolaylıkla boya kabul eder.

Spandex Kumaş Kullanımı

yün, ipek veya rayon ile harmanlanmış Spandex kumaş yaygın takım elbise, bluz, ceket ve yığınlar olarak kullanılan, daha hafif ve daha esnek hale gelir.

Spandex çok şekil tutma kalitesi ve iç çamaşırları destek hortum yapımında kullanılır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın