Spot Kumaş | Gelinliklerde saten kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelinliklerde saten kumaş

Bayanların en özel ve en mühim günleri olan, evliliğe ilk adımı atacakları düğünlerinde nasıl görünecekleri son derece önem arz eder. İşte bu nedenle düğünde giyilecek == HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43- jpggelinlikten ayakkabıya kadar tüm parçaların karar aşaması hazırlık aşamasından çok daha uzun sürer. Ancak genel olarak baktığınızda en mühim olanı gelinlik seçimidir. Modelinden kumaş türüne dek uzun süren bir kararsızlık sürecinin ardından nihayet verilen kararlar genellikle saten olur.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Satenin cazibesi yediden yetmişe tüm bayanların dikkatinden asla kaçmaz. Bu nedenledir ki gelinliklerde de sıklıkla saten kullanılır. = HER TÜRLÜ -  STOK - PARTİ -  KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR -  0536 336 43 43-Parlaklığı, yumuşaklığı, dokusundaki incelik ve detaylar, şıklığı ve daha birçok özelliği ile bu kumaş türü gelinlikle başlayıp tüm yaşamları boyunca bayanların gardıroplarından asla eksik olmaz. Gelinlikleri dantelsiz düşünmez bir hayli zordur. Dantelin asaleti ve şıklığı ile satenin cazibesi birleşince bayanların hayallerini süsleyen gelinlik modeli birden ortaya çıkar.

Bayanların en sık tercih ettiği modeller arasında üst bölümü parlak taşlar ve pullar ile süslenmiş olan, etek bölümü ise satenin şıklığına teslim edilen tasarımlar yer alır. Genellikle staplez kesimlerden yana karar kılan bayanlar kimi zaman da tamamen dantelden oluşan kol veya sırt bölümleri ile, gelinliklerinde mutlaka dantel kullanılmasını ister. İngiliz ve Fransız dantelleri arasındaki mücadele ise sürüyor. Son yıllarda daha da ciddi bir hal alan bu rekabet satene yarıyor. Çünkü gelinlik söz konusu olduğunda henüz satene bir rakip çıkmış değil!

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın