Süet Kumaş – Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Süet Kumaş

Süet ‘nin yumuşak dokunuşu ve çekici bir görünüm bu ceket, ayakkabı, için popüler bir malzeme yapmak çantalar ve hatta mobilya. Ne yazık ki, onu korumak için en zor kumaşlardan biri ve iyi tepki vermez leke çıkarma . Süet kumaş temizleme sıkıcı bir angarya olabilir, ama temizlik gerekli düzeyine bağlı olarak, adımlar başarı bazı derecesi ile takip edilebilir.Polyester-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Eğer mümkünse, süet profesyonel bir kuru temizlemeciye gönderilmesi gerekmektedir. Bu her zaman bir seçenek olmadığından, bunun yerine bir ev temizlik yaklaşım birkaç yolu vardır. İlk olarak, madde aslında süet ya da sadece bir olup olmadığını belirlemek sahte süet kumaş. Süet giyim makaleler genellikle sadece bir taklit kumaş ve etiketi hızlı bir göz baş ağrısı bir sürü yedek olabilir. Bazıları hala yalnızca temiz kurumaya diyecekler ama birçok sahte süet makaleler, evde normal bir şekilde aklanıyor olabilir.

Hatta su kalıcı süet leke gibi gerçek süet, pul koymak asla. Süet kumaş su ile temas etmesi halinde, emici havlu mümkün rutubeti kadar emmek için ıslak lekeleri basılmalıdır. Bu yapıldıktan sonra giysi, daha sonra kendi üzerinde kurumaya bırakılmalıdır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Evde süet lekeleri temizleme şekerleme ile başlar. Şekerleme, tüm “yumuşatılmış” yukarı olmuştur kadar temiz bir havlu süet karşı ovuşturdu olmalıdır. Şekerleme getirerek yüzeyi daha ortaya çıkarır ve şekerleme gömülü kir parçacıklarını gevşetir. Sonra, herhangi bir görünür lekeler dışarı ovmak için bir kalem silgi kullanın.

ytHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSüet kumaş  temizlik yaparken leke çıkarıcılar asla kullanılmamalıdır, ama lekeleri silgi girişiminden sonra kalırsa, hafif nemli bir havlu leke karşı ovmak için kullanılabilir. Beyaz sirke de havlu kırmak için kullanılan su ile karışık olabilir, ama havlu emmek için çok dikkatli olabilir. Sadece su ve sirke biraz uygulanmalıdır. Bu yapıldığında, kurumasını bekleyin ve süet ilerleme belirlemek.

Temizlik süet kumaş için yapılmış özel bir fırça süet kuruduktan sonra sol kirleri çıkarmak için kullanılabilir. Fırça hafifçe kullanılmalıdır. Süet kumaş temizlik sırasında daha fazla zarar hassas süet yüzeye yapılabilir çünkü Aslında, süet ile tüm kişi, nazik olmalıdır. Lekeleri bu noktada hala görünmüyorsa, sadece alternatif bir profesyonel kuru temizleme onu almaktır.

Parça süet alan,spot süet alanlar,parti süet alanlar,süet kumaş özellikleri,süet kumaş fiyatları,süet kumaş temizliği,süet ithal kumaş,kanvas kumaş,döşemelik kumaş,kadife kumaş,pamuk kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın