Süet Kumaş – Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Süet Kumaş

Süet kumaş zarif ve şık olduğunu, ancak çevresel zarar ve temizlenmesi zor çok duyarlıdır...20 .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Onun imza yumuşak dokunuşu dışında diğer malzemelerden ayarlar. Bakım sorunsuz aynı yumuşak doku için, sentetik süet size daha fazla seçenek sunar. Bir kumaş mağazasında süet kumaş satın almak, ya da hazır giyim satın almak.

Malzeme

Deri olduğu gibi süet, hayvanların deri veya postun gelmektedir. Deri hayvanın tabaklanmış gizlemek olduğu durumda, süet, iç cidar veya hayvanın bölünme gelmektedir. Süet içine cildi açmak için, üreticiler deri yüzeyini kazımak. Bu süet kadar özel kılan yumuşak şekerleme yükseltir. Bitmiş ürün süet veya süet kumaş.

Türleri

Süet kumaş giysiler birçok tip olarak yapılabilir. Süet bot ve ayakkabı gibi süet ceket veya yelek, yaygındır. Süet gibi çantalar, ya da diğer öğeleri gibi elbiseler, aksesuarlar içine yapılabilir. Süet şapka stilleri bir dizi gelir. Tüm süet ürünleri dokunarak diğer malzemelerden o ayırt yapma, yumuşak şekerleme var.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Sentetik

Sherpa_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSentetik süet kumaş size hayvan faktörü olmadan görünüm ve süet hissi verir. Sentetik süet polyester, polyester karışımı, veya örülmüş bir kumaş olabilir. Gerçek süet temizlemek zor olur ve su hasarı korur, sentetik süet değil. Sentetik süet kırışıklık dayanıklıdır ve makinede yıkanabilir ve kurutulabilir. Sentetik süet giysiler bakım etiketinde malzeme ve yıkama talimatlarını listeler.

Bakım

Çünkü su zarar gerçek süet, elementlerden koruma ihtiyacı. Isı veya yağı da süet görünümünü ve deforme. , Süet kumaş korumak serin bir odada tutmak ve radyatör gibi bir ısı kaynağının yakınına koymayın için. Coat bir su geçirmez sprey ile süet su zarar dirençli yapmak, ya da sadece yağmur bekleniyor açık günlerde süet giymek. Gerçek süet kirlenirse, kuru temizlemeciye götürün.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın