Tekstil Geri Dönüşüm

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Tekstil Geri Dönüşüm. Pamuk çeşitli türleri gibi diğer doğal maddeler, gübre edilebilir. Yeniden kullanım ve geri dönüşüm için mevcut tüm araçları düzgün kullanılırsa, bu kalan katı atığın yalnızca yaklaşık% 5 bertaraf edilmesi gerekiyor. hurda kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizkadarıyla post endüstriyel atıklar ile ilgili olarak, tüm toplanan tekstil sıralanır ve son derece yetenekli ve deneyimli işçiler tarafından derecelendirilir, Kim ve sentetik dahil edilmesinden kaynaklanan kısa türlerine karşı olarak lifin çok çeşitli saptanmasını mümkün olan karışık kumaşlardan. Bu post endüstriyel atıklar genellikle tesis içi.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Tekstil Geri Dönüşüm. Giyim üretim kupürleri de giysiler haline getirmek lif tarafından kullanılan, keçe ve battaniye. Bazı kurtarıldı öğeler bile giysiler ve çanta yapmak için moda tasarımcıları tarafından yeniden kullanılır. Ancak bu çok küçük bir ölçekte olduğunu. Tekstil Geri Dönüşüm Sanayi- Rakamlar 500’den fazla tekstil geri dönüşüm şirketleri Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılan tekstil akışı işletim ilgileniyoruz. Tekstil geri dönüşüm sektörünün birincil işleme seviyesinde yaklaşık 10.000 yarı-vasıflı işçi istihdam ve nihai işleme aşamasında ek 7.000 istihdam yaratır. Birincil ve ikincil işlemciler sırasıyla 400 milyon dolarla ve 300 milyon dolar yıllık brüt satış için hesap.

Tekstil Geri Dönüşüm. Tekstil Geri Dönüşüm Konseyi başı olarak, tekstil geri dönüşüm endüstrisi yılda katı atık akımına gitmekten tüketici sonrası tekstil ürünleri atıklarının 2500000000 £ önler.

Tüketici sonrası tekstil atıklarının Bu 2500000000 £ Amerika Birleşik Devletleri’nde kişi başı 10 pound tutarında.

Toplanan tekstil yaklaşık 500 milyon lira toplama ajansı tarafından kullanılmaktadır. Denge kullanılmış giyim bayi ve ihracatçılar, bez greyderler silme, ve fiber geri dönüşümcüler dahil, tekstil geri dönüşümcüler satılmaktadır.

Çoğu tekstil geri dönüşüm firmaları, küçük, aile işletmelerdir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın