Tekstil / Kumaşlar Bakımı İpuçları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Tekstil / Kumaşlar Bakımı İpuçları

Senin elektrikli süpürge döşeme ekleri ile, minderler altında güverte de dahil olmak üzere, düzenli mobilya yüzeyini Vakum.

Doğrudan güneş ışığı kumaşlar solmaya neden olabilir. Bakım mobilya herhangi bir parça üzerinde direkt güneş miktarını sınırlamak için önlemler alınmalıdır.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Gevşek minderler saygısız ve kirlenmeyi en aza indirmek ve döşeme uzun ömürlü eklemek için sık sık rotasyona tabi tutulmalıdır.

Tüm dökülmeler temiz, emici bir bez kullanarak dökülme blot başlayın, derhal temizlenmelidir. Leke kalıntıları varsa, döşeme üzerindeki kumaş türüne göre aşağıdaki bakım talimatlarını takip edin.

Başarıyla temiz kumaş için, kumaş türü ve tavsiye edilen temizlik kodunu belirlemek için önemlidir. senin döşeme temizleme kodu mobilya bağlı hukuk etiketi üzerinde bulunabilir. Her nokta temizleme önce döşeme bir alanı ön test.

Eğer sonrası pazar Leke Koruma Sistemi satın aldıysanız, temizleme talimatları için perakendeci veya Leke Koruma sağlayıcınıza danışın.

Sanayi Temizleme Kodları

S – Sadece su içermeyen kuru temizleme çözücü temiz Nokta. Devam etmeden önce bir küçük, gösterişsiz alanı ön test. Doyurmak etmeyin. SU KULLANMAYIN. Tüylü kumaşlar görünümünü geri yüklemek için bir metalik olmayan, sert kıl fırça ile fırçalama gerektirebilir. Yastık kılıfları kaldırılmaması gerekir ve kuru temizlenmelidir. Toz ve kiri temizlemek için metal olmayan, sert kıl fırça ile genel kirleri, sıkça vakumlama veya hafif fırçalama önlemek için tavsiye edilir. Bir dökülme temizlerken, dökülen malzemeyi çıkarmak için hemen kurulayın. . Çizerek önlemek için etkilenen alanın ortasına dışarıdan temiz noktalar veya lekeler  profesyonel bir mobilya temizleme hizmeti tarafından Genel temizlik sadece tavsiye edilir.

W – sadece su bazlı şampuan veya köpük döşeme temizleyici ile temizleyin Nokta. Renk kaybı ve kumaş uyumluluk için öntest. Islak bitmedi yapın. Genel kirlenme için profesyonel döşeme temizlik hizmeti kullanın. WS – döşeme şampuan, yumuşak bir deterjan köpük, ya da hafif kuru temizleme çözücü ile temiz Nokta. Devam etmeden önce bir küçük, gösterişsiz alanı ön test. Doyurmak etmeyin. Tüylü kumaşlar görünümünü geri yüklemek için bir metalik olmayan, sert kıl fırça ile fırçalama gerektirebilir. Buhar temizliği Sıcak su çıkarma bir recommenced temizleme yöntemi değildir. Minder muhafazaları çıkarıldı ve yıkanması ya da kuru temizlenmesi gerekir. Toz ve kiri temizlemek için metal olmayan, sert kıl fırça ile genel kirleri, sıkça vakumlama veya hafif fırçalama önlemek için tavsiye edilir. Bir dökülme temizlerken, dökülen malzemeyi çıkarmak için hemen kurulayın. . Çizerek önlemek için etkilenen alanın ortasına dışarıdan temiz noktalar veya lekeler  genel kirli durumu ulaşıldığında profesyonel bir mobilya temizleme hizmeti kullanın. X – Bir metalik olmayan, sert kıl fırça ile vakumlama veya hafif fırçalama sadece Temizlik .  HERHANGİ BİR SU KULLANIMI YA TABANLI TEMİZLEYİCİNİN SOLVENT ETMEYİN.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Dikkat

Asla kaldırmak minder ayrı kuru temizleme ya da yıkama için kapsar. Çamaşır suyu kullanmayın, bu gibi herhangi bir takla yöntemi temizlik hizmeti, kumaş desteğini yok küçültmek veya başka döşemelik kumaş zarar verebilir.

Tüketici Uyarısı

Dikkatsiz sigaranın yol açtığı yangınlar güvenli mobilya ve aile tutun. Aşağı ya da uykulu yatarken sigara içmeyin. Her zaman sigara içen yanlış atılan sigara malzemeler için oturma yapılmış mobilya kontrol edin. Küller ve ışıklı sigara arkasında ya da minderlerin arasına veya mobilya altında fark düşebilir. Yerleştirmek ya da kapalı çaldı olabilir sandalye kollarında kül tablaları bırakmayın. Derhal parlayan kor ya da mobilya düşmüş ışıklı sigara çıkarın. Yanan sigara malzemeleri döşemeli mobilya yangınlara neden olabilir.

Sadece nokta veya slipcover leke olabilecek deterjan, çamaşır suyu, ya da diğer yabancı maddelerin serbest olduğundan emin olmak için – Size clipcover yıkamadan önce boş bir yıkama döngüsü boyunca yıkayıcı çalıştırmanızı öneririz.

Biz de size, tüm slipcover yıkayın öneririz; Sadece parça mobilya parçası renk varyasyonları neden olabilir seçin yıkama (eğer, aynı zamanda koleksiyondaki tüm parçaları yıkama yani düşünün kanepe, sandalye ve aynı zamanda Osmanlı kapakları yıkamak isteyebilirsiniz – Tekrar ,) yıkama ile oluşabilecek renk değişimlerini en aza indirmek için.

Senin yıkayıcı aşırı yüklenmeyin. , Iki yük haline slipcover ayırın ilk yük vücut kapağını yıkama ve yastık ikinci yük kapsar.

Yastık ve minder üzerinde fermuarlar (kapalı) iken yıkama zarar görmesini önlemek için kapakları Zip.

Çamaşır makinesinde nazik döngüsünü kullanın. Soğuk su ve hafif bir deterjan kullanın. Çamaşır suyu veya ağartıcı katkılı bir deterjan kullanmayınız.

Hemen döngüsünün sonunda yıkayıcıdan slipcover çıkarın. HAYIR ISI ayarı – Hava-kurutma tercih edilirken, sen kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Slipcover sadece hafif nemli olduğu kadar kuru çamaşır.

Koyun Vücut sen geri almak için onu biraz germek gerekebilir – hala hafif nemli iken mobilya parçası geri slipcover. Geri hala hafif nemli iken kapağı koymak o sığdırmak için kurur sağlar.

Koltuk ve sırt minderleri için Kapaklar ve yastıklar biraz yanı sıra nemli değiştirilmesi gerekir. Kuru kadar onlara her 20 ila 30 dakika dönen, ucunda yastıkları durun. Bu bir yerde oturan ve muhtemelen bir su lekesi neden olan yastık bir tarafında tahliye olabilecek herhangi bir su önleyecektir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın