Tergalet Kumaş – Tekstil moda tasarımı – Tergalet Kumaş Alan

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Tekstil moda tasarımı temel taşıdır. Bir moda tasarımı etiket oluşturulmasında temel olan ve tedavi ne kadar oluşturulduğu ne kadar kumaş geniş bir bilgi ve anlayış, sahip ve özelliklerini sonuçta giyim tasarım siluet ve yapısını belirlemek nasıl bir kesinlikle parçasıdır güzel ve çekici giyim hem de satılabilir giyim yapmıyor sadece, sonuçta sürdürülebilir ve karlı bir iş yaratma.HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz

MODA Tekstil

Son birkaç yıl içinde biz tekstil ile ilgili bir çok kapalı var ve size bir şey öğrendim sanki hissediyorum umuyoruz. Bugün bizim favori makaleler bazı vurgulamak karar, eğer bazı ve daha önce bilinen olmayabilir şeyler öğrenmek umuduyla. Cevapsız Burada Tekstil Hakkında 12

Boya sayfalar bak  – Bu yazı geçmişten benim kendi kişisel tasarım çalışmaları bazı odaklanmış kısa bir iken, biz ilginç olduğunu düşünüyorum vurgulayın. Doğal Boyahane ve doğal olarak moda markası için kumaş boya isteyen herkes için harika bir kaynaktır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.-Bir Tekstil Bu makalede planları oluşturmak ve nasıl ipek ve bir mavi mavi zemin ve beyaz baskı oluşturmak için pamuk gibi kumaşlar uygulanır için fotoğrafçılar ve mimarlar tarafından kullanılan fotoğraf baskı süreci ile ilgilidir.

Deri, Çevreye Duyarlı? bir etik ve çevreye duyarlı deri iş bir vurgulamak. Ama büyük bir kaynak hiçbiri az belki tartışmalı.

Demand Kumaş – kendi tekstil tasarımlar baskı için çevrimiçi bir hizmet bir bakış.

Her Seferinde Tekstil Sanayi Bir ​​Bezeme hizmet  moda tasarımcıları için güzel nakış dışarı dönüm Bir New York merkezli şirket, -.

Dijital Baskı vs Serigrafi; Nasıl Sizin Kumaş Baskı mı  – bu iki çok farklı kumaş baskı teknikleri arasındaki farklar bir dökümünü.

Tekstil Uzmanı  – yararlı tekstil bilgi ve tanımlar dolu bir küçük kitap. Ben acemi moda tasarımcıları eminim bir şey zaman zaman oldukça yararlı bulur.

Benzersiz ve Sorumlu Kumaş Tasarım Ten14Textiles,  – kendi tasarımları baskılı kumaşlar ile çalışmak moda tasarımcıları için Kaliforniya’da bir tekstil baskı stüdyosunda bir bakış.

Hammadde yükselen Maliyetleri – pamuk ve diğer önemli temel kumaş dahil olmak üzere hammadde artan maliyet A (hâlâ geçerli) bir görünüm.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın