Toptan İplik Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Toptan İplik Alanlar. Bir iplik büküm seviyesi arttıkça elyaflar bu yüzden iplik daha sert bir his veren, birbirlerine daha sıkı tutulur, çünkü daha kompakt hale getirilebilir. Nedeniyle iplik çapının azalma olarak, örtme kapasitesi azalır.

Yüksek bükümlü iplikten yapılmış bir kumaş, bu nedenle daha zor hissedecek ve daha ince olacaktı      Düşük büküm iplik üretilmiş bir kumaş, bir yumuşak bir dokunuşu olması ama aynı zamanda da daha zayıf ipliği böylece topaklanma ve kumaş sürtünmeyle aşınma direnci, düşük ile sonuçları.  Yüksek büküm elyafı, böylece sıkı bir su girmesine sınırlayan tutar.iplik HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Su geçirmezlik özelliğinin yüksek derecede gerekli olduğu durumlarda, böyle bir yüksek büküm iplik dokumada gabardin, örneğin kullanılır.

Toptan İplik Alanlar. Emicilik gerekli olduğu yerlerde, düşük büküm iplik kullanılır.

Özellikleri (aşınma ve boncuklanma) giyen büküm seviyesinde bir artış ile geliştirilmiştir.

Büküm Yüksek düzeyde lifler kolayca iplik çıkardı olamaz gibi aşınmaya karşı yardımcı olur.

Aynı etki, aynı zamanda (elyafların birbirine dolaşması çıkıntılı kaynaklanan) soyulmayı önlemeye yardımcı olur.

İplik büküm seviyesi kalınlığının değiştirilmesi ve hafif özellikleri işaret ederek, her iki görünümünü değiştirir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Toptan İplik Alanlar. Farklı ipliklerin desenleri benzer ancak farklı büküm seviyelerine sahip kullanarak bir kumaştan imal edilebilir; Bir gölge şerit S ve Z büküm alternatif ipliklerin dokuma bantları ile üretilebilir.

Z dimi kuvvetli bir etkiye sahip olacaktır Z büküm dokuma iplikleri tarafından üretilen Z-tuval kumaşı: büküm seviyesi de arttırma veya bir fitilli bir etki etkisiz hale getirmek için kullanılabilir. Aynı S-dimi için böyledir.pamuk iplik alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Çünkü onun çapı ve emme gibi diğer özelliklerini değiştirebilirsiniz bir iplik büküm düzeyi; Aynı iplik yüzden şikayetlere sebebiyet veren, bir kumaşın görünümünü değiştirebilirsiniz.

Jorjet dönüşümlü olarak atkı ve çözgü doğrultusunda hem de S ve Z bükümlü dokuma iplikleri ile, oldukça bükülmüş iplik (1000 TPM kadar) yapılmıştır.

Şifon aynı şekilde yapılır ancak iplik kullanılır jorjet  rayon kullanılandan daha fazla (2000 TPM kadar), bükülmüş ve incedir.

Balıksırtı farklı tip ve katlanmış düzeyleri iplikler kullanılarak yapılır.

Büküm genellikle, birim uzunluk, örneğin başına sarım sayısı olarak ifade edilir.

Toptan İplik Alanlar. Bununla birlikte büküm için ideal miktar iplik kalınlığı yani göre değişir, iplik, ince, daha fazla aynı etkiyi verecek şekilde ilave edilecek olan büküm miktarıdır.

Bükümlü etkinliğini belirleyen faktör elyaf iplik ekseni ile hale açıdır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın