Toptan İplik Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Toptan İplik Alanlar. Güzel Pamuk İpliklerin. Birçok faktör rotor eğirme sürecini etkilediği bilinmektedir; Bu bir dizi faktör gibidir izler. 2.2.1. Ham maddeler ve Özellikleri. Open-end eğirme sistemi, kısa kesikli elyaf  ve diğerleri için uygundur. iplik çeşitleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz1975). İyi sonuçlar ile, orta uzunlukta elyaf kullanılarak tarafından elde edildi. Yoğun temizlik. Rotorlarında çöp birikimi, özellikle iplik bu tür yapar, çünkü kirlilikler duyarlı, erken kapsamlı temizlik gerekli olduğunu gerçekleşmiştir 1968. Onların sonuçları Amerikan pamuk olduğu karşılaştırmalı çalışmalara dayalı edildi halka ve rotor (200 BD) aracılığı ile döndürüldü sistemleri. Onlar yüksek büküm için ihtiyaca rağmen, rotor iplik en iyi idi, olduğunu gösterdi

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

                               Toptan İplik Alanlar. Böyle düzgünlüğü, aşınma direnci, genişletilebilirlik ve düşük tüylülük, ama ring gibi açılardan, iplik güçlüydü. Benzer bir karşılaştırma kullanılarak Afrika pamuklar sonucuna varmıştır eğirme kadar kumaş çözgü özelliklerini ve dolgu yön etkileyen kaynağını ve türünü yapmak gibi pamuk. Ucuz mekanik hasat pamuklar BD 200 RC, modifiye BD 200 makine üzerinde open end edildi bir temizleme sisteminin (1976) ile donatılmış.

Toptan İplik Alanlar. İplikler kırılma oranı azalmıştı elde edilen ve iyi iplik kalitesi, yani, daha az ince ve kalın yerler. PR-150-1 open end iplik makinesi kullanılarak 250-tex pamuk yapmak iplikler ve arkadaşları (1983), benzer şekilde düşük gradlı pamuk bu işlenebilir gösterdi makine, daha az hata ve halka çerçeve üzerinde işleme nazaran daha düzenli bir iplik yol açar.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın