Toptan Kumaş Alan

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Toptan Kumaş Alan. 2010 yılında Pakistan’da sel onun pamuk mahsulünün çoğu tahrip ve pamuk lifi fiyatlarındaki başak tetiklenen küresel tedarik, azaltılmış. 2010 yılında pamuk çok ihraç olurdu ülkelerin iç işlenmesi için tutulan veya fiyatlarının yükselmeye devam edeceğini spekülasyon tuttu...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Toptan Kumaş Alan. Son 40 yıldır pamuk lifi için ortalama fiyatı kilo başına yaklaşık 62 kuruş olmuştur. Ocak 2009 yılında, fiyat kilo başına yaklaşık 50 kuruş oldu. 2010 yılında kilo başına 75 kuruş oldu. Ocak 2011 tarihi itibariyle, dolar 1.50 yükseldi ve, 2,12 $ Mart ayında benzeri görülmemiş bir yüksek fiyatı zirve yaptı.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Toptan Kumaş Alan. Pamuk fiyatları yükselirken, kumaş üreticileri keskin polyester fiyatları kadar sürdü daha polyester ve poli / pamuk karışımları, kullanmaya başladı. Pamuk fiyatları yükseliyor olduğunu, aynı zamanda, ham petrol, polyester yapımında kullanılan birincil hammadde, 100 $ varil başına 40 $ yükseldi. Sadece yaşandı fiyatlar üzerinde yukarı yönlü baskı (sıkı arz, güçlü talep, yüksek hammadde maliyetleri) koymak olabilirdi hakkında her şey.

Toptan Kumaş Alan. Kumaş fiyatları diğer yazdırılabilir malzeme maliyetini etkileyen etkileyen değişikliklerin çoğu. Bu volatilite tüm sayesinde, biz kumaş üzerine basılı bir görüntü yüksek kalite ve kalıcı değer bir mesaj taşır ki kendimizi ve müşterilerimize hatırlatmak gerekir. Bu değişiklik olmayacak.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın