Toptan Kumaş Alan

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Toptan Kumaş Alan. Sentetik Elyaf elyaf ve tekstil teknolojisinin her alanda uygulamaları olan, tüm fiber kullanımının yaklaşık yarısından sorumlu. Naylon, polyester, akrilik ve poliolefin – – piyasaya hakim sentetik polimer esaslı lif fazla sınıf potansiyel olarak değerli bir ticari ürün, dört tanesi olarak değerlendirilmiştir, ancak. Polyester sentetik kumaş alanlar elyaf üretim hacminin yaklaşık% 98’i bu dört hesap, tek başına yaklaşık% 60 için muhasebe.TAKIM ELBİSE KUMAŞI HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Toptan Kumaş Alan. Asetat selüloz (ağaç lifleri), selüloz asetat, teknik olarak elde edilir. Asetat kolayca sönmüş edilemez bir titrek parti kumaş alanlar alevle kolayca yakar. Yanan selüloz damlar ve sert bir kül bırakır. Kokusu tahta talaşı yanan benzer.

Toptan Kumaş Alan. Akrilik teknik akrilonitril doğal gaz ve petrolden yapılır. Akrilikler nedeniyle parça kumaş alanlar lif içeriği ve yüce, hava doldurulmuş cepleri kolayca yakmak. Bir maç ya da sigara söndürdü sürece hızla yakarsınız kumaş ateşleyebilir akrilik battaniye düştü. Kül zordur. Kokusu buruk ya da sert olduğunu.

Toptan Kumaş Alan. Naylon petrol yapılan bir parça kot alanlar. Naylon erir ve alev erimiş elyaf üzerinde kalır ise daha sonra hızla yakar. Eğer erime naylon alev tutabilir, eğer yanan plastik gibi kokuyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın