Toptan Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Toptan Kumaş Alanlar. Belki de üreticilerin karşılaştığı en büyük zorluk içinde ve dışında tekne kuru tutacak kumaş seçmektir. Nem tekneler buharlaşmasına izin ve teknelerin girmesini yağmur önlenmesi arasındaki ticaret-off birçok kumaş seçimi kararlarının kalbidir.penye kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Toptan Kumaş Alanlar. Su geçirmez kumaş gözenekleri kapalı olduğundan, teknede herhangi bir nem küf ve küf için dostça bir ortam oluşturma, buharlaşmasına mümkün olmayacaktır. Su geçirmez kumaş, vinil, ya da vinil kaplı polyester gibi kaplamalı, dokunmuş kumaşlar gibi, ya da dokuma olmayan bir malzemeden yapılır.

Suya dayanıklı kumaş olarak nüfuz suyun sadece küçük bir miktar sağlayacak çok küçük gözeneklere sahip olan, ama nem içinden buharlaşabilir. Sıkı bir örgü kullanılarak, kumaşın gözenek boyutuna düşürülmesi, örneğin, kumaşın su direncini artırır. Zaman geçtikçe, su direnci derecesi azalır. Sadece kapağı ele sonunda irade şiddetli rüzgarlar gibi yüksek nem ve yoğun güneş ışığı ve normal bakım ve bakım gibi çevresel faktörler gibi, su direnci azaltır. Herhangi bir faktör çok etkisi olmayabilir, ama arada bazı faktörler hızlı direnç azalacaktır. Birçok suya dayanıklı kumaşlar direncini geri çekildi olabilir.

Toptan Kumaş Alanlar. Su geçirmez kumaş kadar boncuk ve uzak fitil nemi olur. Su iticilik, taşıma rüzgar, nem, güneş ışığı ve kirletici temizlik ve maruz kalınan zamanla azalır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın