Ucuz Kot Kumaşı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ucuz Kot Kumaşı. Yani daha sen kötüsü zamanla olacak kot küçültmek için çalışmayın. Bazen yıkayın ve yüksek onları kurutmak için ama yapacak bir şey yok, ben kendi iradeleri ya da iyi hissetmiyorum, bir süre benim streç kot ve sonra bunu suçluyum. Kot herhangi bir bütün, pamuk / poli karışımları olduğu durumda, dışarı çok germek değil bulmak  harman içindeki poli olmasını sağlayan biraz daha sert ve esnek olmayan, HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizbu kot en değildir ve eğilimindedir Çünkü olmayan streç kot faktörünün küçük çalıştırmak ama onlar gerçekten kötü dışarı germek değil, onlar aşınma bir sürü kendi şeklini ve boyutunu tutun pamuk karışımı kot pantolon, onlar bel oldukça büyük koşmak bu karışımı bulmak tek sorun bir sürü yapmak ve biraz boşluk olsun.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ucuz Kot Kumaşı. DL1961 sarkma veya şekil kaybetmezsiniz kot, yani bir 4 yönlü streç malzeme kendi kot yayımlandı. Denim sadece bir legging gibi süper yumuşak ve esnek ama maddi onlar kot pantolon gibi iltifat böylece kalın, ben onların kot birkaç çift kendi ve onlar harika. Onlar büyük maddi ama cep yerleştirme, harika mükemmel pert alt görünüm için yerleştirilir Sadece bu değil. Ben onları seviyorum! Eğer sarkık dipleri yorgun ve sıkı senin tutmak istiyorsanız onlar mükemmel böylece yine onlar bir poli / pamuk karışımı vardır!

Ucuz Kot Kumaşı. Ancak diğer poli aksine / pamuk onlar süper rahat karıştırır! Ben bunları kesinlikle tavsiye! Ben büyük olmak için bulduk ve germek değil başka bir özel bir çok kendi ve onlar gerçekten de onların şeklini korumak gibi görünüyor, onlar yapmak, çünkü denim kalınlığı ve gücü olduğunu düşünüyorum germek ama onların şeklini kaybetmez. Ben onlara büyük buluyorum. % 100 pamuklu olanları satın almayın, poli / pamuk karışımı veya pamuk / elastan karışımı satın.

Benim size en iyi tavsiyem popo sarkma kot nefret eğer onlar mükemmel uyum kadar sıkı alanları nemlendirme ve bunları giyen onları germek ıslatmaya veya pamuk / poli karışımı deneyebilirsiniz, sıkı onları satın almak ve onları germek için o hemen uyum ve bu şekilde kalmak gerektiği gibi sadece DL1961 4 yönlü streç kot seviyorum. Biliyorum, bunu dışarı uzatmak olacaktır biliyorum Bazen bunu ama sen aşınma sonra gevşek olacak biliyorum belirli bir çifti ile aşık eğer kot uzatabilirsiniz başka bir şey yoktur, sadece aşağı bir boyut alır ve ıslak streç onları bu güçlük var ama bir denim sevgilisi ve eğer bunu tek yolu kot duramazlar!

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın