Ucuz Kumaş Kumaş Çeşitleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

T-shirt dış giyim ya da iç çamaşırı olarak takılabilir kitle itiraz ile dayanıklı, çok yönlü giysiler. 1920 yılında kurulmasından bu yana, T-shirt iki milyar dolarlık pazara gelişmiştir. T-shirt gibi standart mürettebat ve boyun V-boyun yanı sıra, tank üstleri gibi renk, desen, ve stilleri çeşitli mevcuttur ve boyunlarını kepçe. T-shirt kollu kapaklı, yoked veya raglan, kısa ya da uzun olabilir. Ek özellikler cepler ve dekoratif trim içerir. T-shirt ayrıca kumaş türleri HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43özelleştirilmiş ekran baskılar veya ısı transferi kullanarak popüler kişinin çıkarlarını, zevkleri görüntülemek için üzerinde giysiler ve bağlantıları vardır. Baskılı gömlekler siyasi sloganlar, mizah, sanat, spor, yanı sıra ünlü kişileri ve yerleri özelliği olabilir. T-shirt, aynı zamanda ürünlerin ve özel etkinlikler için ucuz promosyon araçlardır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

T-shirt, bebeklerden yaşlılara, sadece herhangi bir boyutta herkes uyacak. Bebekler için boyutları ay ve ağırlık belirlenmemişlerdir ise yetişkin boyutları, genellikle, küçük orta, büyük ve ekstra büyük. Buna ek olarak, vücutlarına göre bebeklerin büyük başkanları telafi etmek için, gömlek özel düğmeli ya da çıtçıtlı ile bağlanmalıdır omuz açıklıklar ile tasarlanmıştır.

Tişörtler çoğunluğu% 100 pamuk, yapılır polyester, ya da bir pamuk / polyester karışımı. Çevreye duyarlı üreticileri organik olarak yetiştirilen pamuk ve doğal boyalar kullanabilirsiniz. Gerilebilir T-shirt örme yapılır kumaşların , özellikle formaları, kaburga örgüler birbirine birleştirilmiş iki nervürlü kumaş oluşur ve kilitleme kaburga örgüler. Bunlar, çok yönlü, rahat ve nispeten ucuz olduğundan triko en sık kullanılır. Onlar da ekran baskılar ve ısı transferleri uygulamak için popüler bir malzemedir. Bazı formaları dikiş sayısını azaltarak üretim sürecini basitleştirerek, boru biçiminde gelir. Kaburga örme kumaşlar , bir Rahat yerin uygun istendiği zaman sıklıkla kullanılır. Birçok yüksek kaliteli T-shirt dayanıklı kilit kaburga örme kumaşlardan yapılmış.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın