Viskon Kumaş Parçası Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Viskon Kumaş Parçası Alanlar. Belinizi vurgulamak için rugan ya da sıska altın kemer geniş bir kemer takın. Temel takı modernize etmek yerine havasız inci narin altın çemberler sahipsiniz. Lütfen yaka vurgulamak ve bir hava yaratmak için gri boncuk bir kolye veya herhangi bir yumuşak renk giymek.saten astar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Viskon Kumaş Parçası Alanlar. Rayon ve polyester yönetici layık tekstil değildir. Hafif keten karışımları, ipekler karışımları ve hatta ile dolaba doldurun. Bir takım elbise veya elbise doku kişisel bir dokunuş ekleyebilirsiniz ve görünüm mevsimlik tutar. Siyah yün kılıf, siyah opak tayt ve rugan askı-sırtlarından bir tüvit ceket kış opt. Yaz aylarında, bir keten kalem etek, bembeyaz bluz ve sivri burunlu pompalar şık ve taze bir görünüm.

Viskon Kumaş Parçası Alanlar. Sadece göz güncellemek için bir bütün gardırop satın almak için gerek yoktur. Anahtar çok yönlü, modern bir görünüm yaratmak için bir çift yatırım parçaları ile çalışıyor.

Viskon Kumaş Parçası Alanlar. Vücut tipi, bir donanma etek ve zayıflama bilezik kollu siyah bir ceket uyarlanmış siyah bir kılıf içinde yatırım. Siyah kılıf bir deyim kemer veya gevrek düğme aşağı veya altındaki katmanlı yumuşak bir bluz ile ceket ile birlikte çalışacaktır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın