Viskon | Penye Kumaş Fiyatı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Gelişen ve değişen teknoloji hayatı kolaylaştırıcı hale getirmiştir. Bu gelişmeler tekstil alanında kumaşlara uygulanması insanların en temel ihtiyaçlarından giyinmeyi de başka boyutlara taşımıştır. İleri teknoloji sayesinde üretilen kumaşlar insanların sağlığını tehdit eden faktörleri en aza indirmiştir.==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43___. -jpg

Kumaşların teri dışarı atmasını sağlayacak gelişme insanların ilk tercih edeceği bir uygulamadır. Giysilere elastiki bir özellik kazandırılarak rahatlık ön plana çıkmıştır. Ayrıca polen ve toz tutmazlık özellikleri getirilerek değişik kumaşlar üretilmektedir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Giysilere kir itici özellik kazandırmak yaklaşık 30 yıkamaya dayanıklıdır. Yağ, kir, su kumaşa nüfuz etmez. Kışlık kumaşlara ısı tutma özelliği verilerek dışarıdaki sıcaklıktan 2-3 derece daha sıcak tutması sağlanmıştır. Aynı şekilde yazlık kumaşlara serinlik kazandırılmıştır 2-3 derece azalmıştır.

Kumaşlara belli özellikleri olan, insanların çalışmasını kolaylaştıran ve verimliliği arttıran kokular eklenmesi ileri teknoloji ürünlerindendir. Gül kokusunun, olumsuz etkileri yok ettiği ve rahatlattığı görülmüştür. Ayrıca lavanta kokusunun da sakinleştirici özelliği olduğu görülmüştür. İnsan vücuduna yararlı kumaşlar üretilmekte ve olumlu etkileri araştırılmaktadır. Örneğin seramid, cildin yüzeyini yeniden şekillendirerek ipeksi ve yumuşak bir   hale getirir, daha pürüzsüz ve genç gösterir. Skualan, en etkili anti oksidanlardan birisidir. Cildin kurumasının önler, diriliğini ve esnekliğini geri kazandırır. İpek proteini ise nemlendirici ve cildi yumuşatıcı etkisi vardır.

Kolay temizlenebilme özelliği olan giysi ve kumaşlar ketçap, yağ, kahve ve benzeri zorlu nesneler döküldüğünde hemen emer, leke kendini belli etmez ve ilk yıkamada kolayca temizlenir.

Zayıflatıcı özellik taşıyan kumaşlar nano partiküller vücudun hareketiyle patlayarak deriye nüfuz eder. Cildin altındaki yağları çözer. Kan dolaşımını arttırarak obeziteyi önler, cildi nemlendirir. Capsaicin, ahududu ve squalene içerir.

Koyu renk giysilerde ısıyı yansıtan kumaşlar çok sıcak havalarda çöl sıcağı dahil ısıyı vücuda geçirmez, ultra viole ışınlarını yansıtır.

Günümüzde çalışmaları devam eden bir diğer çalışmada radyasyonu geçirmeyen kumaş üretimidir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

1 thought on “Viskon | Penye Kumaş Fiyatı

Bir Cevap Yazın