Yanmaz Kumaş Türleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Alev Geciktirici Kumaş Faktörler

En sırlarını keşfetmek edelim alev geciktirici kumaş . Kumaşlara yanık etkileyecek faktörler nelerdir? ağırlık ve kumaş dokuma tutuşturmak ve yakmak için malzeme etkileyebilir. alev geciktirici kumaş yakmak daha zor olduğu ileri sürülmektedir sıkı kumaş türleri HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43dokunmuş kumaştan imal edilmiştir. Çalışma “Ağır, sıkı örgü kumaşlar gevşek örgü, aynı malzemenin hafif kumaşlardan daha yavaş yanacak.” Gösteren bir başka faktör kumaş yüzeyi tasarımı da alev alma etkisidir. Uzun, gevşek, kabarık tüylü yüzey kumaşlar daha kolay sert sıkı yüzey kumaş daha yanığı almak için. Bazen, uzun gevşek ve kabarık tüylü yüzeyi bile kumaş yüzeyi boyunca yanıp alev neden oldu.

Alev Geciktirici Kumaş Türleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

alev geciktirici, kumaş , özellikle naylon, polyester ve akrilik, Tutuştur- bu hızı değil, pek çok sentetik kumaşlar içerir. İyi bir alev geciktirici kumaş malzeme gibi geliyor. Onlar ateş almak Ancak, bu sentetikler eritecek. erime daha da ciddi yanıklara neden olabilir çok sıcak ve yapışkan madde oluşturur. Nasıl harmanlanmış doğa ve sentetik kumaşlar hakkında? Bu yanma ve kumaş erime oranı yüksek birleştirir gibi Doğa ve Sentetik karışımlı kumaşlar ciddi hasar ve daha fazla yaralar oluşturmak için kabul edilir. Bazı durumlarda, bu kumaş türü çoğu yaralar olduğu ileri sürülmektedir.

Alev Geciktirici Kumaş Uygulamaları

Alev geciktirici kumaşlar bizim hayatta yaygın olarak uygulanır. Bu tür perdeler, perdeler ve diğer eşyalar gibi ev mobilya ürünleri sürece ateşleme ve alev belli ölçüde direnme yeteneğine sahip olarak alev geciktirici kumaş olarak sınıflandırılır. Böyle bir fonksiyonun kazanmak için 2 yol vardır. Bir lif boyunca uygulanır ve diğer bir kimyasal muamele gereğidir. Libolon alev geciktirici kumaş efekti elde etmek için fiber toksik olmayan özel fosfonyum ajan eklemek için iyi bir örnektir. Kimyasal işlem ile alev geciktirici kumaş geniş ev döşeme sektöründe kullanılmaktadır. Ancak, bu kimyasal arıtma giyim tavsiye edilmez.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın