Yazlık Kumaş Parti Kumaş Alınır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazlık Kumaş. Nasıl bir kaliteli pamuk belirliyorsunuz? Kaliteli pamuk yüksek iş parçacığı sayısı vardır. Ne yazık ki kumaşın en cıvataları parçacığı sayısı dahil değildir ucuz kumaş ama basit bir test ışık kumaşın tek kat yukarı tutmaktır.pamuk kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43 Kolayca içinden görebiliyorsanız, o gevşek örgü vardır. Kumaş bu tür önlemek için deneyin. Her zaman satın almadan önce kontrol edin, bir pazen yorgan yapmak eğer öyleyse flannels bunun için kötü üne sahip. Düşük kaliteli pamuk bir işaretidir fiyattır. Ucuz pamuk genellikle alt iplik sayısı vardır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazlık Kumaş. İplik sayısı düşük olduğunda onlar ayrı düşmeye başlayacak gibi yorgan dolayısıyla iyi değil dikişli zaman, lifler daha kolay kırılabilir. Onlar yıpranır kolayca ve sık sık vuruş, parti kumaş alanlar ile topaklanma olarak bilinen bir terim lifleri tutacaktır.

Yazlık Kumaş. Batiks genellikle diğer kapitone pamuklar daha yüksek iplik sayısı vardır. Bu ham kenar ve diğer eriyebilir aplike yöntemleri için onları özellikle iyi yapar. Batiks bir yararı her iki taraf ancak batik bir desen varsa, o arkasında tersine dönecek farkında olmak istemiyorum, çok aynı bakmak olduğunu.

Yazlık Kumaş. Yukarıdaki özelliklerin çoğu pamuk tabakası hem de pamuklu kumaş için de geçerlidir. Pamuk vuruş katmanları arasında daha az hareket oluşturur. Hava dolaşmaya izin vererek nefes ve çok dayanıklıdır. Bu makine kapitone için idealdir.

Yün, pamuk veya sentetik: Genel erkek giyim üç elyaf türlerinden biri yapılır.

Birçok kendi pamuk ve sentetik giysiler için bakım nasıl biliyorum; yok olanlar bu kumaşlardan yapılmış giysiler genellikle ucuz ve yıkılmaz yakın lanetlemek olduğunu şanslıyız.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın